Каталог товарів
Контактні дані
Ці поля обов'язкові для заповнення
Відновити пароль
Відновити пароль

Вкажіть номер телефону, на який ви реєстрували обліковий запис і ми надішлемо SМS з кодом

Написати директору

У вас виникли запитання, зауваження, пропозиції? Заповніть, будь ласка, наступну форму. Ця інформація потрапить до керівництва компанії (директора та керівників підрозділів).

Про mobo

В онлайн ми є mobo! І ми з’явилися у 2020 році. Це нова сторінка у розвитку нашої компанії. Адже гуртові клієнти нас знають як eXclusive ще з 2007 року. Весь цей час, ми займаємося імпортом якісних аксесуарів від провідних китайських виробників. Нами налагоджені успішні бізнес-відносини з більш як 1.5 тис. гуртових клієнтів у 16 областях України.

Для того щоб задовільнити найвибагливіших клієнтів, у 2012 році ми заснували власний бренд iEnergy, який успішно конкурує з більш іменитими виробниками. У переліку зарядні пристрої, кабелі, автомобільні зарядки і зупинятися на досягнутому точно не збираємося. До того ж ми є дилерами бренду Konfulon, продукція якого націлена на внутрішній ринок Китаю. А отже відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.

За допомогою інтернет-магазину, ми націлені осучаснити взаємовідносини із гуртовими клієнтами, а також надати можливість роздрібним клієнтам купувати товари, за дуже приємними цінами.