Телевізор LG 42", OLED42C54LA, OLED, Smart TV, Wi-Fi, 4K Ultra HD
Не в наличии
info
Уточняйте важные для Вас параметры у наших менеджеров.
  • Доставка
  • Любая оплата
    • Наличные
    • Оплата картою
    • Google Pay
    • Apple Pay
  • Гарантия
    • 360 дней
Характеристики
Информация
  • Тип товару:Телевізор
  • Производитель:LG
  • Модель пристрою:OLED42C54LA
  • Інтерфейс:Audio Line out,USB 2.0,CI Slot,HDMi,RJ45 (LAN),S/PDIF
  • Операційна система:WebOS
  • ТВ-тюнер:Аналоговий,DVB-T,DVB-T2,DVB-C,DVB-S2
Звук
  • Потужність звуку:20 Вт
  • Кількість динаміків:2 шт
  • Технологія звуку:Dolby Atmos,Clear Voice Pro,LG Sound Sync
Физические параметры
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):932x577x170 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):932x540x41.1 мм
  • Кріплення VESA:300х200 мм
  • Основний колір:Чорний
Процессор
  • Процесор:α9 AI Processor 4K Gen8
Экран
  • Роздільна здатність екрану:4K Ultra HD (3840×2160)
  • Діагональ екрану:42"
  • Тип матриці:OLED
  • Частота оновлення екрану:120 Гц
Не в наличии
Код: 226959
Товар добавлен в корзину
Отзывов для этого товара еще нет.
Стань первым, кто оставил отзыв об этом товаре!
Оставить отзыв
  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный
Информация
  • Тип товару:Телевізор
  • Производитель:LG
  • Модель пристрою:OLED42C54LA
  • Операційна система:WebOS
Звук
  • Потужність звуку:20 Вт
  • Кількість динаміків:2 шт
Физические параметры
  • Кріплення VESA:300х200 мм
  • Основний колір:Чорний
Процессор
Экран
  • Діагональ екрану:42"
  • Тип матриці:OLED
Код: 226959